Jump to Navigation

2019. gada 11. oktobrī notiks ITMS 2019 konferences sesijas

2019. gada 11. oktobrī notiks informācijas tehnoloģijas un vadībzinātnes konferences "60TH INTERNATIONAL SCIENTIFIC CONFERENCE OF RIGA TECHNICAL UNIVERSITY: IEEE Section of Information Technology and Management Science (ITMS’2019)" sesijas RTU DITF Daugavgrīvas ielā 2. 

Interesenti ir laipni aicināti apmeklēt konferenci.

Konferences informācija ir pieejama http://itms.rtu.lv

9.40-10.00 – Reģistrācija  453. aud., Daugavgrīvas iela 2

1. SEKCIJA    453. aud., Daugavgrīvas iela 2

10.00–10.15
Atklāšana
J. Grābis, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija

10.15–10.30
Sadalītās tūlītējo maksājumu sistēmas protokoli: apskats
V. Zīlnieks, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija

10.30–10.45
Vietējo publisko tehnoloģiju pārneses organizāciju apvienošanas noteicošie faktori un ietekme
N. Fukugawa, Tohoku Universitāte, Japāna

10.45–11.00
Imitācijas modelēšana un SCOR: darbības radītāju ieviešana piegādes ķēžu darbības novērtēšanai
A. Girjatovičs, Rimi Baltic, Latvia
S. Shekar, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija
O. Kuzņecova, Rimi Baltic, Latvia
J. Pečerska, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija

11.00-11.15
IT risku analīzes tekošais stāvoklis vadības satvaros: vai ta sir apmierinošs?
M. Goman, Johannesa Keplera Universitāte, Austrija

11.15-11.30
Aktīvas mācīšanās SVM klasifikācijas algoritma izmantošana klientu sūdzību izskatīšanas procesa automatizācijai
P. Gončarovs, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija

11.30-11.45
Drošības protokolu analīze informācijas struktūru aizsardzības kontekstā
P. Grabusts, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, Latvija

11.45-12.00
Varbūtību pamatmasu nenoteikto novērtējumu izmantošana liecinājumu teorijā
O. Užga-Rebrovs, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, Latvija
E. Karaseva, Uzņēmējdarbības tehnoloģiju institūts, SUAI, Sanktpēterburga, Krievija
V. Karasev, Krievijas Zinātņu akadēmijas  Mašīnzinību problēmu institūts, Sanktpēterburga, Krievija

12.00–12.15 Kafijas pauze

2. SEKCIJA    453. aud., Daugavgrīvas iela 2

12.15-12.30
Metodoloģija tehnoloģiju stratēģiju izveidei nepastāvīgā biznesa vidē
G. Schuh, Āhenes Reinas-Vestfāles Tehnoloģiskā universitāte, Vācija
M. Patzwald, P. Scholz, Fraunhofer, Vācija

12.30-12.45
Tehnoloģiju tendencies Industrijas 4.0 kontekstā un to rūpniecisks pielietojums
G. Schuh, Āhenes Reinas-Vestfāles Tehnoloģiskā universitāte, Vācija
P. Scholz, M. Patzwald, Fraunhofer, Vācija

12.45-13.00
Finanšu tiešsaistes kalkulatori
S. Misiņa, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA", Latvija

13.00-13.15
Transporta mikroskopiskā imitācijas modeļa validācijas pamati
N. Zeņina, J. Merkurjevs, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija

13.15-13.30
Adaptīva sistēma tehnisko risinājumu efektivitātes novērtēšanai zinātnisku fondu aktivitātēs
A. Khalyasmaa, E. Zinovieva, Urālas Federālā Universitāte nosaukta pēc Krievijas Federācijas pirmā prezidenta B. N. Jelcina, Krievija

 

3. SEKCIJA   401. aud., Sētas iela 2

12.15-12.30
Atjaunojamu mikroražošanas sistēmu modelēšana un efektivitātes novērtēšana
D. Snegirev, S. Eroshenko, A. Khalyasmaa, V. Dubaylova, Urālas Federālā Universitāte nosaukta pēc Krievijas Federācijas pirmā prezidenta B. N. Jelcina, Krievija
T. D. Chung, FPT Universitāte, Vjetnama

12.30-12.45
Intelektiskas sistēmas elektroenerģijas un jaudas ražošanas prognozēšanai
S. Eroshenko, I. Kyliashkina, S. Shelyug, Urālas Federālā Universitāte nosaukta pēc Krievijas Federācijas pirmā prezidenta B. N. Jelcina, Krievija

12.45-13.00
Intelektuālā procesu analīze simulācijas modeļu adekvātuma vērtēšanā
J. Pečerska, I. Sitova, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija

13.00-13.15
Virzuļmotora darba procesu skaitliska modelēšana, darbojoties ar dažādiem degvielas veidiem
L. Plotnikov, A. Kozubsky, Urālas Federālā Universitāte nosaukta pēc Krievijas Federācijas pirmā prezidenta B. N. Jelcina, Krievija
A. Maksimenko, “Elitegas”, Krievija

13.15-13.30
ERP ieviešanas sistēmu novērtējums: ekonomiskā efektivitāte
A. Konovalova, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija

13.30–14.15 Kafijas pauze

4. SEKCIJA   453. aud., Daugavgrīvas iela 2

14.15-14.30
Ilgtspējīgas pilsētas attīstības īstenošana, izmantojot projektu vadību
V. Molokanova, DRIPA,  Ukrainas Nacionālā valsts pārvaldes akadēmija, Dņipro, Ukraina
V. Petrenko, V. Kuznetsov, Ukrainas Nacionālā Metalurģijas akadēmija, Dņipro,  Ukraina
A. Kuznetsova, M. Tryputen, O. Gončara Dņipro Nacionālā universitāte, Ukraina
M. Tryputen, Dņipro Nacionālā Tehnoloģijas universitāte, Ukraina

14.30-14.45
Satvara ar semantisko vaicājumu atbalstu izstrāde RDBMS kartēšanai uz RDF
Y. Omar, A. Kamal, AASTMT, Ēģipte

14.45-15.00
Topoloģiskā funkcionēšanas modeļa izstrāde prognozējošiem autonomiem ekspertu konsultantiem
Y.E. Midilli, S.Paršutins, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija

15.00-15.15
Neironu tīklu optimizēšana ar reakcijas virsmas metodoloģiju: cigarešu spiediena krituma prognozēšana
Y.E. Midilli, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija
S.Elevli, Ondokuz Mayis universitāte, Turcija

15.15-15.30
No apmācīta mākslīga neironu tīkla izgūta klasifikācijas lēmumu koka lieluma un precizitātes kontrole
A. Bondarenko, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija

15.30-15.45
Daļiņu spieta algoritma izmantošana UCI biomedicīnas datu kopu pazīmju atlases optimizēšanai
T. A. Khan, Sidnejas Tehnoloģiju universitāte, Austrālija

15.45-16.00
Daļiņu spieta algoritma izmantošana vairāku mērķu DNS problēmas risinājuma optimizēšanai
T. A. Khan, Sidnejas Tehnoloģiju universitāte, Austrālija

16.00-16.15
Hibrīda mikrorežģa kontroles stratēģijas un imitācijas modelēšana ar režģi saistītā un nesaistītu salu režīmā
M. Abbasi, A. A. Rahim, Tomskas Politehniskā universitāte, Krievija



Main menu 2

by Dr. Radut.