Jump to Navigation

ITI zinātniskais seminārs: Varis Teivāns (CERT.LV) CERT.LV loma Latvijas IT drošības sistēmā. Atbildīga ievainojamību atklāšanas politika (RDP). Kādas zināšanas nepieciešamas nozarei?

 

IELŪGUMS UZ INFORMĀCIJAS TEHNOLOĢIJAS INSTITŪTA ZINĀTNISKO SEMINĀRU

Cienītās dāmas un godātie kungi, esat laipni lūgti apmeklēt RTU Informācijas tehnoloģijas institūta zinātnisko semināru par tēmu:

CERT.LV loma Latvijas IT drošības sistēmā. Atbildīga ievainojamību atklāšanas politika (RDP). Kādas zināšanas nepieciešamas nozarei?

Varis Teivāns, CERT.LV (Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija), vadītāja vietnieks, incidentu analīzes nodaļas vadītājs

Anotācija:

Semināra apmeklētāji tiks iepazīstināti ar Latvijas IT drošības sistēmu, kā ir sadalītas atbildības, kādus pakalpojumus iespējams saņemt no CERT.LV un kādas zināšanas nepieciešamas nozarei. Kā viena no aktuālajām CERT.LV iniciatīvām tiks prezentēta atbildīga ievainojamību atklāšanas ideja un tās potenciāls akadēmiskā vidē.

Seminārs notiks šī gada 2. decembrī no plkst. 16:15 līdz 17:45, Rīgā, Sētas ielā 1 – 407. auditorijā (Informācijas tehnoloģijas institūts)

Atvērtajā seminārā aicinām piedalīties gan IT nozares pārstāvjus, gan zinātniekus, kā arī jebkuru interesentu, kam šī tēma šķiet saistoša. Seminārā paredzēts tēmas izklāsts, kas tiks noslēgts ar diskusiju, kurā aicināts piedalīties jebkurš klātesošais.

Ar jautājumiem un priekšlikumiem lūdzam griezties pie: Dr.sc.ing. Arņa Kiršnera arnis.kirsners@rtu.lv vai Dr.sc.ing. Ineses Poļakas inese.polaka@rtu.lvMain menu 2

by Dr. Radut.