Jump to Navigation

Izvēlies Tu darba devēju, nevis darba devējs Tevi!

Izmanto iespēju patrenēt savas iemaņas kopā ar profesionāliem personāla atlases konsultantiem, lai reālā darba intervijā justos droši, pārliecināti un nokļūtu pēc iespējas tuvāk savam mērķim.

Darba interviju meistarklase notiks 9. aprīlī plkst. 16 RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes Dekanāta sēžu zālē (Meža iela 1/4 2. stāvs). Šajā reizē aicināti pieteikties DITF un ETF studenti, taču nesatraucies, ja nepārstāvi šīs fakultātes. Meistarklases tiks rīkotas arī citu fakultāšu studentiem un nākamā būs jau 9. maijā BF un TMF studentiem.

Lai šī darba intervija būtu patiešām efektīva, nepieciešams sagatavoties:

  • lūdzu, izveido un līdz 8. aprīlim atsūti savu CV uz e-pastu karjera@ rtu.lv,
  • pārdomā, kādas ir Tavas kompetences – ko esi iemācījies/-usies studiju, prakses, dažādu oficiālo un neoficiālo darbu un projektu laikā,
  • mēģini iztēloties savu ideālo darba vietu – kāda veida pozīcija, darba vide, komanda Tevi uzrunātu. Varbūt jau esi nomērķējis/-usi konkrētu uzņēmumu?

CV gaidīsim e-pastā dienu pirms intervijas, bet visu pārējo izrunāsim klātienes sarunā – šī informācija mums nav jāsūta.

Informāciju par CV struktūru un tā sagatavošanas principiem vari atrast šeit sadaļās CV izveide un CV izstrāde un sevis pozicionēšana, ja ir neliela darba pieredze šeit.

Vienas meistarklases ietvaros varēs piedalīties aptuveni 5 studenti, tāpēc iesūti savu CV laicīgi un, lai intervijas laikā būtu drošāk, ņem līdzi kursabiedrus. 

Interviju meistarklases notiek sadarbībā ar «CVO Recruitment».

 Main menu 2