Informācijas tehnoloģijas institūts aicina bakalaura un maģistrantūras studiju studentus pieteikties 62. RTU Studentu zinātniskajai un tehniskajai konferencei, kas notiks 2021. gada 30. aprīlī MS Teams vidē (konference norisināsies attālināti).

Konferencei ir jāpiesakās līdz 24. martam. Lai pietiektos konferencei, jāraksta docentei Rūtai Pirtai-Dreimanei (ruta.pirta-dreimane@rtu.lv). E-pastā jānorāda sava darba tēma, kas atbilsti bakalaura darba tēmai, un bakalaura darba zinātniskais vadītājs.

Bakalaura studiju studentiem dalība konferencē tiks vērtēta kā viens no bakalaura darba izstrādes atskaites punktiem. Dalība konferencē ļaus labāk sagatavoties bakalaura darba aizstāvēšanai un pretendēt uz augstāku vērtējumu.

Konferences labākais referāts tiks apbalvots RTU kopējā konferences plenārsēdē maijā.

Neskaidrību gadījumā jautājumus sūtīt: ruta.pirta-dreimane@rtu.lv