Studiju priekšmetā “Informācijas tehnoloģijas projektu plānošana (studiju projekts)” 1.kursa maģistrantūras studenti izstrādāja IT risinājumu piedāvājumus. Semestra laikā studentus konsultēja “Accenture Latvia” eksperti Vadims Žuravļovs un Agris Šnepsts, palīdzot gan piedāvājumu izstrādes jautājumos, gan prezentēšanas un pārdošanas prasmju uzlabošanā.

11.decembrī notika studiju projektu aizstāvēšana, kuras laikā studentu izstrādātos IT risinājumu piedāvājumus vērtēja “Accenture Latvija” pārstāvji: Jānis Paksis, Vanda Kūla, Vadims Žuravļovs un Agris Šnepsts. IT risinājumu piedāvājumus prezentēja 4 grupas, kuras sagatavoja piedāvājumus viena no tēmām “Viedā universitātes studentu auto novietošanas sistēma” vai “Lielveikalu uz IoT datiem balstīta lēmumu pieņemšanas atbalsta sistēma”. Žūrijas komisija divām labākajām komandām nolēma piešķirt dalītu 1.vietu un naudas balvas, pārējām divām komandām piešķirot veicināšanas balvas. Pirmajā vietā ierindojās komandas:

VUJ (Vladislavs Seļakovs, Jevgēnijs Novickis, Uģis Āboltiņš)

Graph IoT (Rolands Narme, Alīna Platonova, Kristiāns Spūlis)

Noslēdzoties šim studiju kursam, studenti ļoti atzinīgi novērtēja industrijas ekspertu iesaisti studiju projektu izstrādes procesā un atzina, ka ir daudz ko iemācījušies.

Atbildīgais pasniedzējs: Lektore Lauma Jokste