Jump to Navigation

56. RTU studentu konferences sekcijas programma

Brīdinājuma ziņojums

The service having id "draugiem" is missing, reactivate its module or save again the list of services.
Ceturdiena, Aprīlis 16, 2015 - 15:26

24. aprīlī 9:00  M1/3-407 notiks 56. RTU Studentu konferences Vadības informācijas tehnoloģijas sekcija.

Sekcijas programma:

1. Māris Riņģis 1. kursa maģistrants. Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras IT Departamenta datu noliktavas projekta darba efektivitātes palielināšana ieviešot projekta vadības rīku. Zinātniskā vadītāja: lekt. Solvita Bērziša  (Dr.sc.ing)
  2. Ieva Bārbale 3. kursa bakalaurante. Klientu apkalpošanas sistēmas novērtējums. Zinātniskā vadītāja: lekt. Inese Šūpulniece  (Dr.sc.ing)
  3. Airisa Zalinkevica 3. kursa bakalaurante. IT projekta piedāvājumu prasības un sagatavošana. Zinātniskā vadītāja: lekt. Solvita Bērziša  (Dr.sc.ing)
  4. Diāna Ļeonova 3. kursa bakalaurante. Konteksta datu izmantošana rekomendāciju ģenerēšanai e-studiju vietnei. Zinātniskā vadītāja: Lauma Jokste (Mg.sc.ing)
  5. Nataļja Salaka 3. kursa bakalaurante. Projekta datu analīze ar biznesa intelekta rīkiem. Zinātniskā vadītāja: lekt. Solvita Bērziša  (Dr.sc.ing)
  6. Māris Jurgenbergs 3. kursa bakalaurants. No platformas neatkarīga mākonī bāzētas lietojumprogrmmas arhitektūras modeļa izstrāde. Zinātniskais vadītājs: doc. Jānis Kampars  (Dr.sc.ing)
  7. Sintija Dakstiņa 3. kursa bakalaurante. Projektu portfeļa stratēģisko mērķu izpildes indikatoru pārvaldība un novērtēšana. Zinātniskā vadītāja: lekt. Solvita Bērziša  (Dr.sc.ing)
  8. Sandijs Liepiņš 3. kursa bakalaurants. M-komercijas lietojumu lietojamības izpēte. Zinātniskā vadītāja: lekt. Inese Šūpulniece  (Dr.sc.ing)
  9. Daina Skuja 3. kursa bakalaurante. "OpenStack” privātās mākoņdatošanas platforma. Zinātniskais vadītājs: Romāns Taranovs (Mg.sc.ing)

Programma pieejami arī http://lanyrd.com/2015/56-rtu-studentu-konference-vadibas-informacijas-2/

Zinātniskais vadītājs: Dr. sc. ing. prof. Jānis Grabis