Jump to Navigation

56. RTU studentu konferences sekcijas programma

Ceturdiena, Aprīlis 16, 2015 - 15:26

24. aprīlī 9:00  M1/3-407 notiks 56. RTU Studentu konferences Vadības informācijas tehnoloģijas sekcija.

Sekcijas programma:

1. Māris Riņģis 1. kursa maģistrants. Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras IT Departamenta datu noliktavas projekta darba efektivitātes palielināšana ieviešot projekta vadības rīku. Zinātniskā vadītāja: lekt. Solvita Bērziša  (Dr.sc.ing)
  2. Ieva Bārbale 3. kursa bakalaurante. Klientu apkalpošanas sistēmas novērtējums. Zinātniskā vadītāja: lekt. Inese Šūpulniece  (Dr.sc.ing)
  3. Airisa Zalinkevica 3. kursa bakalaurante. IT projekta piedāvājumu prasības un sagatavošana. Zinātniskā vadītāja: lekt. Solvita Bērziša  (Dr.sc.ing)
  4. Diāna Ļeonova 3. kursa bakalaurante. Konteksta datu izmantošana rekomendāciju ģenerēšanai e-studiju vietnei. Zinātniskā vadītāja: Lauma Jokste (Mg.sc.ing)
  5. Nataļja Salaka 3. kursa bakalaurante. Projekta datu analīze ar biznesa intelekta rīkiem. Zinātniskā vadītāja: lekt. Solvita Bērziša  (Dr.sc.ing)
  6. Māris Jurgenbergs 3. kursa bakalaurants. No platformas neatkarīga mākonī bāzētas lietojumprogrmmas arhitektūras modeļa izstrāde. Zinātniskais vadītājs: doc. Jānis Kampars  (Dr.sc.ing)
  7. Sintija Dakstiņa 3. kursa bakalaurante. Projektu portfeļa stratēģisko mērķu izpildes indikatoru pārvaldība un novērtēšana. Zinātniskā vadītāja: lekt. Solvita Bērziša  (Dr.sc.ing)
  8. Sandijs Liepiņš 3. kursa bakalaurants. M-komercijas lietojumu lietojamības izpēte. Zinātniskā vadītāja: lekt. Inese Šūpulniece  (Dr.sc.ing)
  9. Daina Skuja 3. kursa bakalaurante. "OpenStack” privātās mākoņdatošanas platforma. Zinātniskais vadītājs: Romāns Taranovs (Mg.sc.ing)

Programma pieejami arī http://lanyrd.com/2015/56-rtu-studentu-konference-vadibas-informacijas-2/

Zinātniskais vadītājs: Dr. sc. ing. prof. Jānis Grabis