Jump to Navigation

Studiju projektu piedāvājumu aizstāvēšana priekšmetā „IT projektu plānošana”

Brīdinājuma ziņojums

The service having id "draugiem" is missing, reactivate its module or save again the list of services.
Pirmdiena, Decembris 14, 2015 - 08:53

10. decembrī studiju priekšmetā „Informācijas tehnoloģijas projektu plānošana” notika izstrādāto studiju  projektu piedāvājumu prezentēšana uz aizstāvēšana. Aizstāvēšana tiek organizēta sadarbībā ar „Accenture Latvija”, un studentu projektus vērtēja lielu Latvijas uzņēmumu  IT direktori: Dainis Bērziņš (Swedbank), Jānis Avens (Latvenergo) un Guntis Ikaunieks (LMT).

Studiju projektu piedāvājumus prezentēja 12 studentu komandas un piedāvāja risinājumus vienai no divām problēmām „Virtuālā muzeja sistēmas izstrāde” vai „Laulības reģistrācijas pieteikumu tiešsaistes sistēmas izstrāde”. Komisija izvirzīja vienu labāko studiju projektu un trīs otrās vietas. Labākajiem studiju projektiem tika piešķirtas „Accenture Latvia” sarūpētās balvas. Balvas saņēma studentu grupas:

  • 1. vieta: „Trīs musketieri” (Rihards Gailīts, Gunārs Kunakovs, Valters Slava);
  • 2. vieta: „EVO” (Eriks Krasts, Valerija Platonova, Oksana Petunova);
  • 2. vieta: „NaN” (Nikita Bohonko,  Artjoms Alijevs);
  • 2. vieta: “NuCo” (Sergejs Ivanovs, Ivars Mortulevs, Oļegs Samoilenko).

Gatavojoties  studiju projektu aizstāvēšanai, 26. novembrī notika studiju projektu piedāvājumu novērtēšana ar konsultantiem no Accenture Latvia   (vairāk) un 3. decembrī notika Egila Meiera (Visma Enterprise) vieslekcija par projekta piedāvājumu prezentēšanu.

Atbildīgais pasniedzējs: lekt. Solvita Bērziša.Main menu 2

by Dr. Radut.