Projekta realizācijas laiks:

01.05.2015
31.12.2016

Katedras pārstāvji piedalās Erasmus+ programmas projekta Nr: 2014-1-МК01-КА203-000275 "Inovatīva stratēģiskā partnerība augstākajai izglītībai Eiropā" (angl. – Innovative strategic partnership for European higher education, akronīms – ISPEHE) projekta inovatīvas komponentes "Business Education Project Platform" īstenošanā, kas ir projektu vadības informācijas sistēma pielāgota izglītības, pētniecības, privāto un publisko projektu kopējai vadīšanai.

Kopsavilkums (angļu valodā):

The Business Education Project (BEP) Platform is the main innovative aspect of the project. This new on-line system aims at bridging the gap between private, public and educational bodies. Every entity will have its profile registered on the platform, separated in one of three groups: educational institution, private business or public enterprise. This innovative approach will take multidisciplinary collaboration and project management on a next level, from the initiative phase of the project to its completion.

Raksts par ISPEHE projekta rezultātiem Dienas biznesā: http://www.db.lv/reklamraksti/rigas-tehniska-universitate-veido-integretu-un-inovativu-pieeju-studiju-procesam-452639

Projektā piedalās