Informācijas aizsardzība – mūsdienās jebkuram nepieciešama prasme!

RTU Vadības informācijas sistēmu katedra piedāvā tālākizglītībai studiju kursu “Informācijas sistēmu drošums” - Informācijas sistēmu drošums | Mācības pieaugušajiem (macibaspieaugusajiem.lv)

Kursam pieejams 90% finansējums macibaspieagusajiem.lv ietvaros.

Kursā tiks apskatītas gan informācijas drošības operacionālās kompetences – IT risku analīze, biznesa ietekmes analīze, biznesa nepārtrauktības plānošana, gan arī tehniskie aspekti – IT drošības rīki, bezvadu tīkli un šifrēšana un citi. Kurss paredzēti dažādiem iepriekšējo zināšanu līmeņiem – katrs atradīs sev ko noderīgu!

Ja pēc tam vēlēsieties turpināt mācības RTU maģistrantūras programmā “Informācijas tehnoloģijas projektu vadība”, kurss tiks ieskaitīts kā apgūts - Informācijas tehnoloģija | Rīgas Tehniskā universitāte (rtu.lv) (no 2024./25.m.g. studiju programmai var pieteikties studenti ar jebkuras jomas bakalaura grādu).

Kursa uzsākšana paredzēta 2023.gada maijā vai jūnijā. Kursa ilgums - 4 nedēļas, nodarbības plānotas 2 reizes nedēļā vakaros.

Kursu pasniedzēji: Rūta Pirta-Dreimane un Vladislavs Minkevičs.