2016. gada 21. decembrī  Informācijas tehnoloģijas institūta Vadības informācijas tehnoloģijas katedrā notika studiju projektu rezultātu demonstrēšana studiju kursā Projektēšanas laboratorija. Semestra laikā studenti izstrādāja projektus  E-pakalpojums “Publisko pasākumu organizēšanas atļaujas”,  E-iesniegumi, Viedā slimnīca, Auto noma, Dalītu projektu statusa izsekošanas sistēma, Bulciņu cepšanas plānošanas lietotne, Tuvākās pastkastītes noteikšanas lietotne, Automašīnas iegādes daudzkriteriālās lēmumpieņemšanas lietotne un Horizontāli mērogojama failu apmaiņas risinājuma izstrāde. Daļa projektu tika izstrādāti sadarbībā ar uzņēmumiem “ZZ Dats” un “Tieto”

Demonstrācija notika stenda referātu veidā. Izstrādātos risinājumus un studentu plakātus vērtēja gan mācībspēki, gan uzņēmumu pārstāvji no “ZZ Dats”, “Tieto”, “Accenture” un “Proof IT” un arī paši studenti.