14.decembrī studiju priekšmetā “Informācijas tehnoloģijas projektu plānošana (studiju projekts)” notika studentu izstrādāto projektu piedāvājumu prezentēšana un aizstāvēšana. Aizstāvēšana tika organizēta sadarbībā ar “Accenture Latvija”. Semestra laikā “Accenture Latvija” eksperti piedalījās gan studentu konsultēšanā piedāvājuma izstrādes jautājumos, gan studentu prezentāciju ģenerālmēģinājumā. Aizstāvēšanā studentu piedāvājumus vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija Jānis Avens (Latvenergo), Pēteris Rimšs (Latvijas Nacionālā projektu vadīšanas asociācija), Jānis Paksis, Agris Šnepsts un Vadims Žuravļovs (Accenture Latvija).

Projektu piedāvājumus prezentēja 9 studentu grupas un katra grupa piedāvāja risinājumus vienai no trīs problēmām “Laulību reģistrācijas pieteikšanās e-pakalpojums”, “Studiju telpu vides monitoringa sistēma” vai “RTU noslēguma darbu izstrādes procesa pārvaldības sistēma”. Žūrijas komisija izvirzīja trīs labākos piedāvājumus, kuru autoriem tika piešķiras “Accenture Latvija” sarūpētās naudas balvas. Pirmajā trijniekā ierindojās studentu grupas:

vieta: Out of the box (Jevgēņijs Raģiņa, Mārtiņš Vesperis, Viktors Jermatovičs)
vieta: Sudo rm rf (Jurijs Vasiļenko, Kirils Kozeļcevs)
vieta: Datorsistēmas (Einārs Ģēvelis, Kristiāns Košinskis)

Atbildīgais pasniedzējs: Lauma Jokste