Laipni lūgti apmeklēt RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes zinātnisko semināru par tēmu:

Topoloģiskais funkcionēšanas modelis no diagnostikas uzdevumiem līdz starptautiskam OMG IT standartam

Dr.habil.sc.ing., profesors, Jānis Osis, Rīgas Tehniskā universitāte

Anotācija:

Sakarā ar prof. J. Oša un U. Doniņa grāmatas Topological UML Modeling iznākšanu Elsevier (Cambridge, MA, USA) apgādā, aicinām uz prof. Dr.habil.sc.ing. Jāņa Oša prezentāciju par šīs tematikas attīstību un nozīmi.

Seminārs notiks 2017. gada 8. decembrī plkst. 16:15, Rīgā, Sētas ielā 1 – 407 auditorijā (Informācijas tehnoloģijas institūts)

Atvērtajā seminārā aicinām piedalīties gan IT nozares pārstāvjus, gan zinātniekus, kā arī jebkuru interesentu, kam šī tēma šķiet saistoša. Seminārā paredzēts tēmas izklāsts, kas tiks noslēgts ar diskusiju, kurā aicināts piedalīties jebkurš klātesošais.