2022.gada 6.jūlijā plkst. 15.00 – 17.30 Rīgas Tehniskā universitāte sadarbībā ar Viļņas Universitāti, Vidzemes augstskolu, Ģenerāļa Jona Žemaiša Lietuvas militāro akadēmiju, Norvēģijas zinātnes un tehnoloģiju universitāti, Ostfoldas Universitātes koledžu, Tallinas Tehnoloģiju universitāti un Lihtenšteinas Universitāti aicina industrijas pārstāvjus uz semināru - diskusiju par daudzdimensionālu sabiedrības kiberdrošību spēju stiprināšanu “Pēcpusdienas kibertēja ar zinātniekiem un praktiķiem”.

Seminārā tiks prezentēti un apspriesti Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta Baltijas pētniecības programmas projekta “ADVANCES: Sabiedrības kiberdrošības spēju paaugstināšana” rezultāti – ģenētikas, psiholoģijas un informācijas tehnoloģiju jomā. Semināra dienaskārtība pielikumā.

Pasākuma norises vieta: Zunda krastmala 10, 1.stāvs, 102. telpa, Rīgas tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte.

Pasākuma reģistrācijas forma - https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=RT1UKnKpdESdU9zxqX4WI679Y7hJf2VEvKPznjW945tUNzBPT1ZKOUI1NFdGM1EyNFY1QTZYSlIxWi4u

Pasākuma programm: PDF

Photo by FLY:D on Unsplash

Galerija

Galerija
  • granti