24. aprīlī 9:00 M1/3-407 notiks 56. RTU Studentu konferences Vadības informācijas tehnoloģijas sekcija.

Sekcijas programma:

1. Māris Riņģis 1. kursa maģistrants.Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras IT Departamenta datu noliktavas projekta darba efektivitātes palielināšana ieviešot projekta vadības rīku.Zinātniskā vadītāja: lekt. Solvita Bērziša (Dr.sc.ing)
  2. Ieva Bārbale 3. kursa bakalaurante.Klientu apkalpošanas sistēmas novērtējums.Zinātniskā vadītāja: lekt. Inese Šūpulniece (Dr.sc.ing)
  3. Airisa Zalinkevica 3. kursa bakalaurante.IT projekta piedāvājumu prasības un sagatavošana.Zinātniskā vadītāja: lekt. Solvita Bērziša (Dr.sc.ing)
  4. Diāna Ļeonova 3. kursa bakalaurante.Konteksta datu izmantošana rekomendāciju ģenerēšanai e-studiju vietnei.Zinātniskā vadītāja: Lauma Jokste (Mg.sc.ing)
  5. Nataļja Salaka 3. kursa bakalaurante.Projekta datu analīze ar biznesa intelekta rīkiem.Zinātniskā vadītāja: lekt. Solvita Bērziša (Dr.sc.ing)
  6. Māris Jurgenbergs 3. kursa bakalaurants.No platformas neatkarīga mākonī bāzētas lietojumprogrmmas arhitektūras modeļa izstrāde.Zinātniskais vadītājs: doc. Jānis Kampars (Dr.sc.ing)
  7. Sintija Dakstiņa 3. kursa bakalaurante.Projektu portfeļa stratēģisko mērķu izpildes indikatoru pārvaldība un novērtēšana.Zinātniskā vadītāja: lekt. Solvita Bērziša (Dr.sc.ing)
  8. Sandijs Liepiņš 3. kursa bakalaurants.M-komercijas lietojumu lietojamības izpēte.Zinātniskā vadītāja: lekt. Inese Šūpulniece (Dr.sc.ing)
  9. Daina Skuja 3. kursa bakalaurante."OpenStack” privātās mākoņdatošanas platforma.Zinātniskais vadītājs: Romāns Taranovs (Mg.sc.ing)

Programma pieejami arīhttp://lanyrd.com/2015/56-rtu-studentu-konference-vadibas-informacijas-2/

Zinātniskais vadītājs:Dr. sc. ing. prof. Jānis Grabis