2016. gada 29. aprīlī 9:00 S1-407 notiks 57. RTU Studentu konferences Vadības informācijas tehnoloģijas sekcija.

Sekcijas programma:

8:45 - Reģistrācija

9:00 - Konferences atklāšana

9:20 - Studentu prezentācijas

1. Ansis CIEMLEJA 3. kursa bakalaurants.Publisko elektronisko pakalpojumu lietojamības novērtēšanas metodes.Zinātniskā vadītāja: Lauma Jokste (Mg.sc.ing).
  2. Alise ZANDERSONE 3. kursa bakalaurante.Informācijas sistēmu izmaiņu vadībā izmantoto rīku analīze.Zinātniskā vadītāja: Rūta Pirta (Mg.sc.ing).
  3. Kristaps STALIDZĀNS 3. kursa bakalaurants.Miglas datošana.Zinātniskais vadītājs: doc. Jānis Kampars (Dr.sc.ing).
  4. Karina VISOVEŅA 3. kursa bakalaurante.E-komercijas vietņu dizaina šablonu lietojamības novērtēšana.Zinātniskā vadītāja: Lauma Jokste (Mg.sc.ing).
  5. Kristīne SILIŅA 3. kursa bakalaurante.Pirms-lasīšanas vecuma bērnu lietotņu lietojamības analīze.Zinātniskā vadītāja: lekt. Inese Šūpulniece (Dr.sc.ing).
  6. Zanda JONĪTE 3. kursa bakalaurante.Mākoņkrātuvju lietotņu drošības salīdzinājums.Zinātniskais vadītājs: Sandis Sudārs (Mg.sc.ing).
  7. Ilze Zane RADZIŅA 3. kursa bakalaurante.Uzņēmuma lietotnēs realizēto biznesa procesu analīze.Zinātniskā vadītāja: lekt. Inese Šūpulniece (Dr.sc.ing).
  8. Maija OBRUMĀNE 3. kursa bakalaurante.Informācijas sistēmu izmaiņu pārvaldības metodoloģiju izmantošanas prakses izpēte.Zinātniskā vadītāja: Rūta Pirta (Mg.sc.ing).
  9. Roberts ZARIŅŠ 3. kursa bakalaurants.Risinājumi tīmekļa lapu ievainojamību novēršanai.Zinātniskais vadītājs: doc. Jānis Kampars (Dr.sc.ing).
  10. Linda OZOLIŅA 3. kursa bakalaurante.Biznesa procesa izpildei nepieciešamo resursu novērtēšanas metodes izstrāde.Zinātniskais vadītājs: doc. Jānis Grabis (Dr.sc.ing)
~ 12:00 - Konferences noslēgums

Zinātniskais vadītājs:Dr. sc. ing. prof. Jānis Grabis

Sekcijas vadītāja:Dr. sc. ing. doc. Solvita Bērziša