Informācijas tehnoloģiju uzņēmums Exigen Services Latvia sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fondu izsludina ikgadējo stipendiju konkursu ar kopējo atbalsta fondu 10 500 EUR apmērā. Stipendijas katru 1500 eiro apmērā konkursa kārtībā saņems daudzsološākie informācijas tehnoloģiju (IT) jomas studenti septiņās Latvijas augstskolās. Stipendiju mērķis ir atbalstīt sekmīgākos jaunos IT speciālistus un veicināt viņu profesionālo izaugsmi.

Konkursa kārtībā tiks piešķirtas septiņas stipendijas 1500 EUR vērtībā, kuras varēs saņemt 10 mēnešu laikā no 2014.gada septembra līdz 2015.gada jūnijam. Stipendijas tiks piešķirtas motivētākajiem studentiem ar labākajām sekmēm iepriekšējā studiju periodā. Stipendiju konkursa pretendentu vērtēšanu veic pārstāvji no attiecīgās augstākās izglītības iestādes, RTU Attīstības fonda un Exigen Services Latvia.

„Latvija var lepoties ar daudziem zinošiem un perspektīviem jauniešiem – to apliecina arī izcīnītās medaļas pasaules līmeņa skolēnu un studentu informātikas olimpiādēs. Šādi sasniegumi iespējami tikai pateicoties jauniešu patiesajai interesei par tehnoloģijām un milzīgam ieguldītajam darbam –tas arī būs noteicošais turpmākā izgausmē: gan studijās, gan karjerā. Tāpēc mēs ar prieku turpinām iesākto tradīciju atbalstīt talantīgākos IT jomas studentus. Šogad stipendiju pasniegsim jau septiņās Latvijas augstskolās,” skaidro Exigen Services Latvia valdes priekšsēdētājs Ivars Puksts.

Stipendiju konkursā var pieteikties Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģiju fakultātes, Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Informācijas tehnoloģiju fakultātes, Transporta un sakaru institūta Datorzinātņu un telekomunikāciju fakultātes, Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes, Rēzeknes augstskolas un Vidzemes augstskolas IT studiju programmu bakalaura līmeņa 2. - 4. kursa studenti, kā arī maģistrantūras studenti ar labām un teicamām sekmēm.

Aicinām studentus pieteikties stipendijai RTU Attīstības fonda mājas lapā līdz 14.septembra plkst. 23:59. Pieteikumam jāpievieno, sekmju izraksts no pēdējā studiju semestra ar aprēķinātu vidējo svērto atzīmi, CV un motivācijas vēstule stipendijas saņemšanai.

Stipendiju konkursa nolikums un plašāka informācija par stipendijām atrodama Exigen Services Latvia mājaslapā sadaļā Karjera/studentiem, kā arī RTU Attīstības fonda un dalībaugstskolu mājaslapās.

Par Exigen Services Latvia

Exigen Services Latvia ir viens no Baltijas vadošajiem IT ārpakalpojumu sniedzējiem, kas izstrādā programmatūru risinājumus un uztur IT sistēmas klientiem Latvijā un pasaulē. Tā mātes uzņēmums ir Amerikas IT konsultāciju un pakalpojumu uzņēmums Return on Intelligence, un globāla mēroga projektos Latvijas uzņēmums sadarbojas ar citiem starptautiskā uzņēmuma izstrādes centriem Ziemeļeiropā, Austrumeiropā un ASV. Latvijas uzņēmums dibināts 1995.gadā, un pašlaik tā komandā strādā vairāk nekā 300 kvalificētu IT speciālistu, kuri apkalpo klientus no valsts sektora, finanšu, telekomunikāciju un citām nozarēm. Exigen® Services Latvia aktīvi atbalsta IT izglītības un zinātnes attīstību Latvijā, turklāt ir vienīgais IT risinājumu izstrādes uzņēmums, kurš jau piekto gadus pēc kārtas saņēmis Ilgtspējas indeksa sudraba kategorijas novērtējumu.

Papildus informācija:

Vita Krieviņa