AS „SAF Tehnika” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Kam:Elektronikas un telekomunikāciju, informāciju tehnoloģiju un citās jomās studējošajiem studentiem

Skaits:divas ikmēneša stipendijas

Apjoms:300 EUR/mēn.

Laika posms: 7 mēneši

Pieteikšanās termiņš:līdz 2015. gada 15. novembrim (ieskaitot)

Sadarbībā ar:

AS „SAF Tehnika” sadarbībā ar RTU Attīstības fondu izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību AS „SAF Tehnika” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi finansiāli veicināt Latvijas Republikas elektronikas un telekomunikāciju, informāciju tehnoloģiju un citās jomās studējošo studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 2 ikmēneša stipendijas 300 EUR vērtībā, kā stimuls praktisko iemaņu papildināšanai laika posmam no 2015. gada decembra līdz 2016. gada jūnijam ( kopā 7 mēneši) šādā sadalījumā:

1 ikmēneša stipendija Jaunākā/ās programmētāja/as amatā;

1 ikmēneša stipendija Jaunākā/ās IT administratora/es amatā;

Plašāku informāciju meklē RTU Attīstības fonda mājaslapā, sadaļā Stipendijas un balvas jeb www.fonds.rtu.lv