2010 . gada RTU kļuva par „SAP Univesity Alliance” programmas dalībnieku. Tas ļauj RTU studentiem studiju procesā izmantot SAP uzņēmuma resursu plānošanas sistēmas un sarežģītu tīmekļa lietotņu izstrādes programmatūru. RTU dalību programmā atbalsta „Accenture Latvia”, kuras pārstāvji arī aktīvi piedalās studiju procesā un nodrošinājuši iespēju RTU pasniedzējiem apmeklēt uzņēmuma apmācības kursus. SAP tehnoloģiju apgūšanai speciāli ir sagatavoti divi augstākā līmeņa brīvās izvēles studiju priekšmeti DOP515 Biznesa sistēmu programmēšana un DSP726 SAP tehnoloģijas darbplūsmu vadībai. Studiju priekšmetu saturs ir saskaņots ar SAP apmācības kursiem, priekšmeta noslēguma ieskaites darba vērtēšanā piedalās speciālisti no „Accenture Latvia”, un labākajiem priekšmetu beidzējiem ir iespēja iet praksē vai strādāt „Accenture Latvia”.

Šo studiju priekšmetu apgūšanu ir iespējas izvēlēties visiem Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes maģistrantūras studentiem. Reģistrēšanās priekšmetiem notiek tiešsaistē vai atbilstošās studiju programmas lietvedībā.

Reģistrēšanās priekšmetiem tiešsaistē:
DOP515 Biznesa sistēmu programmēšana
DSP726 SAP tehnoloģijas darbplūsmu vadībai

Kontaktinformācija: Jānis Grabis, Meža 1/3-415, tālr: 67089594, e-pasts: grabis@rtu.lv
Dmitrijs Pozdņakovs, tālr: 26004863, e-pasts: dmitrijs.pozdnakovs@accenture.com