DITF Informācijas tehnoloģijas institūtā notika I kursa profesionālās maģistrantūras studentu studiju projektu vērtēšana, kurā piedalījās Latvijas lielāko uzņēmumu IT direktori. Pasākumu organizēja RTU Informācijas tehnoloģijas institūts sadarbībā ar «Accenture Latvija» programmas «Accenture Connect» ietvaros.

IT direktori no «Latvijas Mobilā telefona», «If Latvia” un „SEB bankas” augstu novērtēja studentu darbu kvalitāti un labākajiem darbiem arī piešķīra «Accenture Latvija» sarūpētas balvas. Balvas saņēma studentu grupas:

• RADL (Didzis Gruznovs, Armands Zagorskis, Raivis Siliņš, Lāsma Bergmane-Behmane)
  • ZASA IT (Andris Liģeris, Ansis Cers, Sandra Kuzmina un Zigurds Binders)
  • C-Pro (Oļegs Smirnovs, Andra Nordena, Sandis Freibergs, Vitālijs Mahļiņecs)
  • Just in Time (Baiba Blumberga, Baiba Hincenberga, Niklāvs Skrastiņš, Ksenija Kaminska)

«Accenture Latvija» speciālbalvu par labāko risinājumu no izstrādātāja viedokļa saņēma studentu grupa C-Pro.