«Projektu vadības čempionāts 2013» studentiem

RTU Informācijas centrs13.03.2013.09:01

Latvijas Nacionālā projektu vadīšanas asociācijas Jauniešu grupa sadarbībā arSwedbankorganizē Projektu vadības čempionātu 2013 studentiem, kas mācās kādā no Latvijas augstākās izglītības iestādēm. ?Projektu vadības čempionāta mērķis ir veicināt Latvijas augstāko izglītības iestāžu studentu profesionālo izaugsmi un iesaistīšanos projektu vadībās jomā, kā arī stiprināt projektu vadības nozīmi jauniešu vidū.

Čempionāts notiks jau trešo reizi/?Izveidojot komandu no 3 līd 4 cilvēkiem un to reģistrējot līdz 2013. gada 20. martam, Projektu vadības čempionātā var piedalīties šā mācību gada jebkura kursa studenti ar pamatzināšanām projektu vadībā. No vienas augstākās izglītības iestādes var pieteikties vairākas komandas. Čempionāts notiks divās kārtās – kvalifikācija un fināls.

Lai noteiktu studentu teorētiskās zināšanas projektu vadībā, 2013. gada 27. martā notiks pirmā kārta – kvalifikācija, kur elektroniska testa veidā komandām būs divu stundu laikā jāsniedz atbildes uz 100 jautājumiem par projektu vadību angļu valodā. Savukārt 2013. gada 19. aprīlī norisināsies fināls – konkrēta projekta gadījumizpētes analīze un problēmas risinājumu. Finālā piedalīsies tās komandas, kas būs ieguvušas augstākos vērtējumus kvalifikācijā. Fināla žūrijas sastāvu veidos starptautiski projektu vadības profesionāļi.

Galvenā balva – iespēja iegūt starptautiski atzītu IPMA Projektu vadības D līmeņa sertifikātu Ls 400 vērtībā katram komandas dalībniekam, sekmīgi nokārtojot sertifikācijas eksāmenu.

Vairāk informācijas.