Informācijas tehnoloģijas institūtā Vadības informācijas tehnoloģijas katedra aicina bakalaurus un maģistrus pieteikties studentu RTU Studentu zinātniskajā un tehniskajā konferencē, kas notiks 2014. gada25. aprīlī.

Pieteikšanās līdz 2014. gada 11. aprīlim plkst. 23:55.sūtot e-pastu uz solvita.berzisa@rtu.lv ar referāta nosaukumu, autoru un darba zinātnisko vadītāju (par piedalīšanos konferencē informējiet arī savu darba vadītāju).

Uz 2014. gada 25. aprīli ir jāsagatavo 10 minūšu prezentācija, ietverot:

• mērķi, uzdevumus un tēmas aktualitāti;
  • pētījumu, eksperimentu gaitu un metodes jeb kas tika darīts, lai izpildītu uzdevumus un sasniegtu mērķi;
  • sasniegtos un sagaidāmos teorētiskos un praktisko rezultātus.

Līdz 2014. gada 7. maija plkst. 23:55 ir jāiesniedz referāta tēzes (1 lpp., detalizēta informācija tiks izsūtīta vēlāk)

Ieguvumi no dalības studentu konferencē:

• pieredz prezentēšanā;
  • iespēja iegūt labāku bakalaura/maģistra darba gala vērtējumu;
  • iespēja izlabot 30% vai 50% atskaites vērtējumus, ja tie bija negatīvi;
  • interesenta vieslekcija;
  • pica konferences dalībniekiem.

Konferences darba valoda: latviešu.

Konferences tēzes tiks publicētas ikgadējas RTU Studentu zinātniskās un tehniskās konferences materiālos.

Konferences labākais referāts tiks apbalvots konferences plenārsēdē 13. maijā.

Jautājumus sūtīt solvita.berzisa@rtu.lv