Eksperti augstu novērtēja RTU studentu darbu kvalitāti,» pēc notikušajām prezentācijām, kuru laikā studiju programmas «Informācijas tehnoloģija» maģistranti prezentēja pašu izstrādātas sistēmas «Latvijas Mobilā telefona», «Latvenergo», «Latvijas valsts mežu», «Uniso» un «Accenture Latvija» IT direktoriem.

Studentiem tika sniegta unikāla iespēja nepastarpināti mācīties no industrijas vadošajiem speciālistiem, kuri ikdienā pārvalda desmitiem miljonu vērtus projektus. Savus darbus prezentēja 10 grupas studentu. Lai atdarinātu visas darbības, kuras vajadzīgas reālos darba apstākļos, prezentāciju laikā tika maksimāli nosimulēts tendera komisijas darbs. Eksperti augstu novērtēja studentu darbu kvalitāti.

Maģistra profesionālo studiju programmu «Informācijas tehnoloģija» mērķis ir sagatavot speciālistus IT nozarē ar padziļinātām zināšanām aparatūras, programmatūras un integrēto risinājumu ieviešanā biznesa vidē. Liela vērība tiek pievērsta sadarbībai ar informācijas tehnoloģijas jomā strādājošiem uzņēmumiem, tāpēc studiju programmas īstenošanas aktivitātēs ir iesaistījušies pārstāvji no «Accenture Latvija», «TietoEnator», «Aston Baltic», «Microsoft Latvia», «SAP Latvia» un citiem uzņēmumiem.