13.decembrī studiju priekšmetā “Informācijas tehnoloģijas projektu plānošana (studiju projekts)” notika studentu izstrādāto projektu piedāvājumu prezentēšana un aizstāvēšana. Aizstāvēšana tika organizēta sadarbībā ar “Accenture Latvija”. Semestra laikā “Accenture Latvija” eksperti Vadims Žuravļovs un Agris Šnepsts piedalījās gan studentu konsultēšanā piedāvājuma izstrādes jautājumos, gan studentu prezentāciju ģenerālmēģinājumā. Projektu piedāvājumu aizstāvēšanu vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija Jānis Paksis (Accenture Latvia), Vanda Kūla (Accenture Latvia) un Ainārs Bemberis (SAP Latvia).

Projektu piedāvājumus prezentēja 4 grupas, kuras gatavoja projekta piedāvājumus vienai no tēmām: “Universitātes studentu viedā automašīnu novietošanas sistēma” un “RTU noslēguma darbu izstrādes procesa pārvaldības sistēma”. Žūrija atzinīgi novērtēja visu komandu darbu un divām komandām nolēma piešķirt dalītu 1.vietu, pārējām divām piešķirot veicināšanas balvas. Pirmajā vietā ierindojās komandas:

SMART (Kristaps Pēteris Rubulis, Samanta Smirnova, Inita Reināne)

N.A.V. (Andrejs Misjuns, Vadims Pavlovs, Ņikita Kutepovs)

Visas komandas ļoti atzinīgi novērtēja industrijas ekspertu iesaisti gan studentu konsultēšanā, gan studentu izstrādāto projekta piedāvājumu prezentāciju vērtēšanā.

Atildīgais pasniedzējs: lektore Lauma Jokste