No 18. augusta līdz 1. septembrim VIT katedrā norisinās intensīvie SAP ABAP programmēšanas kursi angļu valodā, kas ir daļa no mūsu ilggadējā partnera Accenture Latvia rīkotās vasaras programmēšanas skolas. Kursos tiek apskatīti tādi temati kā SAP iekšējā programmēšanas valoda ABAP, datu vārdnīca, pārskatu izstrāde (SMARTFORMS, ADOBE FORMS), objektorientētā programmēšana, dialogprogrammēšana (DYNPRO), web izstrāde (WEB DYNPRO), SAP paplašināšana (Enhancements).

Kursus vada VIT katedras docents Jānis Kampars, piedalās arī Accenture Latvia vieslektori. Kursiem bija pieteikušies 18 studenti (tajā skaitā vairāki no ārzemēm), to apmeklēšana ir bez maksas. Labākajiem studentiem tiek piedāvāta darba vieta Accenture SAP nodaļā.